Jakie zabawki są najlepsze dla twojego pupila?

Wybór zabawki dla pupila.

Zabawa z psem jest wspaniałą szansą, by wykorzystać energiczność swojego pupila, jednocześnie pogłębiać relację. Częste psoty działają korzystnie na formę psa, a także sprawiają frajdę właścicielowi. Zabawy dobrze jest urozmaicać używając zabawek dla psów. Na rynku znajdziemy dużo różnych rodzajów zabawek dla psów, ale w jaki sposób dobrać tą odpowiednią?

Piłka dla psa.

Ulubioną zabawką wszystkich czworonogów jest piłka dla psa. Tą klasyczną zabawkę kupimy w większości punktów zoologicznych w zróżnicowanych wielkościach, odpowiednich do rozmiarów naszego zwierzaka. Piłki dla psów wykonywane są z różnorodnych tworzyw, są piłki z gumy, z materiału czy plastikowe. Dokonując wyboru piłki dla psa należy zwrócić uwagę na jej rozmiar. Wielkości piłek dla psów są stałe, jednak trzeba myśleć o prawdopodobieństwie udławienia się w trakcie zabawy, w przypadku gdy piłka dla psa jest zbyt mała. Decydując się na nową zabawkę myślmy o ochronie naszych zwierząt. Jest to niezwykle istotne, jeśli jesteśmy właścicielami mniejszych odmian psów, jak pudle lub yorki, dla których kupujemy niestandardowe wielkości zabawek.

Frisbee dla psa.

Gdy chcemy wyszaleć się z pupilem na łonie natury wspaniałym wyborem jest frisbee dla psa. Trudno odnaleźć zwierzaka, który oprze się w tej zabawie. Frisbee dla psa lepiej wykorzystać na otwartej przestrzeni, takiej jak łąka, park lub ogród, tam gdzie pies będzie mógł wybiegania się. Jeśli podopieczny umie przynosić zabawkę spowrotem, powinniśmy kupić frisbee dla psa o pasującej wielkości, aby psu łatwo można było przenosić frisbee w pysku. Frisbee dla psa nie może być zbyt twarde, gdyż istnieje ryzyko przypadkowego uderzenia psa frisbee w trakcie zabawy, więc mając na celu ustrzeżenie się bolesnych sytuacji szukajmy zabawek mało twardych. Zabawa z frisbee może być ciekawą formą aktywności fizycznej, a wiadomo przecież, że sport to zdrowie!

sucha karma dla psa