Karmy dla piesków – najistotniejsze nowości

Karmy dla juniorów – oferta firmy Pedigree
Marka Pedigree od lat trudni się produkcją karm dla psów. Razem z oczekiwaniami kupujących w ich propozycji można odnaleźć karmy dla dużych psów, zaś dodatkowo i takie dostosowane dla szczeniąt. Jest to wyjątkowo ważne dlatego, że zapotrzebowanie na składniki żywieniowe szczeniąt oraz psów dużych wyraźnie się różni. Zatem z czego składa się karma Pedigree dla juniorów? Które mikroskładniki odżywcze uzupełnia? W tym materiale postaramy się odpowiedzieć na niniejsze pytania i dodatkowo pokazać ofertę marki Pedigree.
Z wiedzą o szczeniętach marka Pedigree zrealizowała dwa typy karm: karmy suche i dodatkowo karmy mokre. Jeżeli chodzi o te główne w kolekcji marki odnajdziemy 4 warianty karm: karmy Pedigree junior z kurczakiem przeznaczna dla każdych ras psów i 3 gatunki karm dane dla czworonogów odmian miniaturowych wielkich i także średnich: karmy Pedigree z kurczakiem oraz ryżem. Jakakolwiek sucha karma Pedigree została przygotowana przez szereg kompetentnych specjalistów z myślą o tym, aby zagwarantować szczeniętom najskuteczniejszy rozkwit. W składzie karmy zlokalizujemy przede wszystkim mięsko z kurczaka oraz ryż, które są imponujące dla delikatnych żołądków młodych piesków. Dodatkowo karma Pedigree junior okraszona jest o komplet witamin oraz minerałów w takiej ilości jaka jest przydatna szczeniętom w czasie olbrzymiego wzrostu. Prócz atutów odżywczych warto też wspomnieć o atutach smakowych. Wyroby o smaku kurczaka są jednymi z łatwo spożywanymi przez szczenięta. Skład karmy suchej junior jest bardzo prosty. Posiada zboża, dużą porcję mięsa (26%), oleje i także tłuszcze i substancje mineralne. Wespół z suchą karmą Pedigree zapewniasz swojemu szczeniakowi witamin takich jak: witamina A, E, D3, potas, miedź, mangan, sód tudzież cynk.
karma dla psa w sklepie zoologicznym https://www.krakvet.pl/karmy-akcesoria-dla-psow-c-23.html
Oprócz karmy suchej firma oferuje także mokry pokarm Pedigree junior. W propozycji są dwa warianty: mokra karma Pedigree junior w puszce (o smaku kurczaka w galaretce i cielęciny w galaretce) i mokra karma Pedigree Junior w saszetce (o smaku kurczaka z ryżem). Każde opakowanie (czyli także pokarm Pedigree w puszce lub w torebce) zawiera pachnące mięsne kąski zanurzone w galaretce, która ułatwia trawienie składników odżywczych ujętych w karmie. Dzięki temuż karma jest nie jeno znakomita, ale jednocześnie zdrowa i lekka. Mokra karma Pedigree Junior zawiera składniki odżywcze winne za mocne i także zdrowe kości (czyli wapń oraz fosfor), wzmacniające odporność (witamina E i minerały) plus pobudzające trawienie (błonnik). Lekkostrawność karmy uzyskano dzięki zastosowaniu lekkich mięs (cielęciny oraz kurczaka), ryżu i zanurzeniu całości w galaretce.
Streszczając propozycja marki Pedigree w dziale karm dla szczeniąt jest względnie obfita, możemy w niej znaleźć również karmy mokre jak i suche (każdy rodzaj jest w kilku smakach). Również są to karmy zrobione przez markę, która funkcjonuje na rynku od wielu lat i dodatkowo wciąż modernizuje swoje wyroby opierając się na na doświadczeniu swoim i ekspertów z którymi kooperuje. Dzięki temu są więc to karmy doskonale przystosowane do potrzeb dynamicznie kształtujących się szczeniąt zarówno ze względu na walory kaloryczne, jak dodatkowo smakowe.